Pravidla inzerce

 

 1. Vkládat inzerci je možné pomocí bezplatné servisní sekce (http://www.bioreality.cz/vlozit-inzerat/) nebo úplatně pomocí realitního programu Urbium a xml exportu.
 2. Vkládat poptávku je možné pomocí bezplatné servisní sekce (http://www.bioreality.cz/vlozit-poptavku/) s tím, že kontakty na poptávající jsou poskytovány zájemcům o ně úplatně.
 3. Vkládaný inzerát musí souviset se zaměřením serveru, tedy s inzercí zemědělských a lesních pozemků, rybníků, farem a ostatních zemědělských staveb. Je zakázáno vkládat obrázky a texty, které nesouvisejí s obsahem serveru, jsou urážlivé či rasistické a odporují zákonům České republiky.
 4. Objednavatel se zavazuje vyplnit jednotlivé kolonky v souladu s jejich účelem. Zároveň se zavazuje pravdivě vyplnit co nejvíce údajů k inzerované nemovitosti. Za veškeré zveřejněné informace pod hlavičkou objednavatele nese plnou odpovědnost objednavatel.
 5. Objednavatel se zavazuje do 24 hodin po změně stavu nemovitosti aktualizovat inzerát na serveru Bioreality.cz.
 6. Inzerát, který je 12 měsíců beze změny může být vymazán správcem.
 7. Základní řazení nemovitostí je automaticky a jednotně řízeno systémem a souvisí typem inzerátu a aktuálností. Provozovatel není povinen sdělovat detailní kritéria řazení.
 8. Objednavatel musí povinně vyplnit u inzerátu tyto položky:
  • Typ inzerátu
  • Typ nemovitosti
  • Katastrální území
  • Název inzerátu
  • Obec
  • Okres
  • Kraj
  • Výměra
  • Cena
  • Popis nemovitosti
  • Fotografie
 9. Inzerent je plně zodpovědný za pravdivost uveřejněných údajů k nemovitosti a jejich úplnost z hlediska platné legislativy České republiky (například uveřejnění energetického štítku). V případě nesplnění tohoto bodu bere na sebe inzerent veškeré možné právní důsledky z toho plynoucí.
 10. Dle nařízení  Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a poučení subjektů údajů (dále jen „GDPR“) jsou osobní údaje zpracovány v rozsahu v jakém je příslušný subjekt  správci poskytl nebo které správce shromáždil jinak a zpracovává je v souladu s platnými právními předpisy (více viz Všeobecné obchodní podmínky).
 11. Uvedená cena musí být pravdivá a včetně DPH. Objednavatel nesmí používat spekulativní ceny pro zlepšení řazení inzerátu. Provozovatel má právo zařazovat takové inzeráty bez upozornění až na konec výpisu, případně je úplně zablokovat.
 12. Fotografie nemovitosti může obsahovat logo realitní kanceláře pouze ve formě vodoznaku. Je zakázáno používat jako fotografii nemovitosti obrázek, který znázorňuje pouze logo realitní kanceláře.
 13. Provozovatel si vyhrazuje právo kontrolovat všechny vkládané inzeráty a v případě zjištění, že inzerát neodpovídá pravidlům inzerce, má právo inzerát bez upozornění zablokovat.
 14. Je zakázáno vkládat duplicitní inzeráty. V takových případech má provozovatel právo zablokovat duplicitní inzeráty a v případě opakovaného vytváření duplicitních inzerátů ze strany objednavatele může provozovatel zablokovat celou inzerci objednavatele
 15. Je zakázáno vkládat do inzertního textu reklamní odkazy na jiné inzeráty, obchodní sdělení, názvy konkurence, URL adresy vedoucí na jiné servery či jiné informace nesouvisející s povahou inzerátu a serveru Bioreality.cz.
 16. Provozovatel poskytuje technickou podporu.
 17. U nemovitostí exportovaných přes realitní program Urbium nebo reexportem z partnerských serverů má provozovatel právo zkrátit popis inzerátu tak, aby odpovídal technickým podmínkám zobrazení na straně provozovatele.
 18. Počet zobrazovaných nemovitostí závisí na objednané službě, typu inzerenta a počtu objednané inzerce. Nemovitosti, které přesahují limit, se na serveru Bioreality.cz nebudou zobrazovat.
 19. Soukromá inzerce není v žádném případě určena pro realitní kanceláře či zprostředkovatele a jiné právnické subjekty podnikající v příbuzných oborech. Provozovatel serveru Bioreality.cz si vyhrazuje právo takto vzniklou registraci včetně celé inzerce smazat.
 20. Soukromá inzerce je dovolena do maximálního počtu 3 nemovitosti.
 21. Všechny soukromé vkládané inzeráty procházejí kontrolou a následným schvalováním a zveřejněním. Prodleva mezi vložením a zveřejněním inzerátu bývá obvykle 1 pracovní den.

Tyto podmínky k inzerci jsou platné od 20.4. 2016.